Onurumuz İçin Oynadık


Fenerbahçe’nin Fransız futbolcusu Mathieu Valbuena, Beşiktaş derbisi ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İkinci yarıda müthiş bir geri dönüş yaşadıklarını belirten, Valbuena, Onurumuz, gururumuz için oynadık” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin Fransız futbolcusu Mathieu Valbuena, Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş karşısında 3-0’dan geri dönüp 3-3′ beraberliği yakaladıkları derbi maçı ile ilgili FBTV’ye açıklamalarda bulundu.

Onurları için oynadıklarına dikkati çeken Valbuena,”Maçın 3-3’e gelmesi muhteşemdi. Maçta 4-3’ü de bulabilecek fırsatları yakaladık. İlk yarı bizim için son derece üzücü, başımızı öne eğecek, utanılacak bir ilk yarıydı. İkinci yarıda müthiş bir geri dönüş yaşadık. Onurumuz, gururumuz için oynadık. Bizim için işler artık tamamen bu noktaya gelmişti. Soyunma odasında birçok konuşma oldu. Bu durumu asla kabullenmemeliydik, kararlı olmalıydık. Çabuk bir gol bulursak bambaşka bir maç olacağını biliyorduk ve çabuk bulduğumuz gol işleri değiştirdi. İkinci yarıdaki o performansımızı ilk yarıda neden sergileyemedik, bu bizim için üzüntü veren taraftı. Sonradan reaksiyon göstermeniz gerekmemeli, o davranışı en baştan sergileyebilmelisiniz.” dedi.


Like it? Share with your friends!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Powered by Live Score & Live Score App